Zakład usług ciepłowniczych

Instalacje centralnego ogrzewania

Jedną z najważniejszych dziedzin naszej działalności jest wykonawstwo instalacji centralnego ogrzewania. Jest ona jednym z kluczowych elementów każdego budynku, dlatego wykonujemy instalacje c.o. oparte o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

Instalacje c.o. wykonujemy z rur stalowych, miedzianych, polipropylenowych i wielowarstwowych PEX-AL.-PEX z zastosowaniem izolacji termicznej redukującej utratę ciepła w zależności od potrzeb i warunków realizacji.

Wykonujemy wszystkie obecnie dostępne systemy ogrzewania pomieszczeń jak:
  • ogrzewanie podłogowe,
  • ogrzewanie grzejnikowe,
  • ogrzewanie powietrzne,
  • instalacje mieszane.

  • ogrzewanie_podlogowe

    Instalacja ogrzewania podłogowego


Naszym Klientom oferujemy również wykonawstwo inteligentnych instalacji centralnego ogrzewania. Są one oparte na systemie centralnego sterowania automatyką domową, która umożliwia nastawienie indywidualnej temperatury osobno dla każdego pomieszczenia. Takie rozwiązanie zwiększa komfort użytkowania domu i przyczynia się do obniżenia zużycia energii, ponieważ ogrzewane są tylko wybrane pomieszczenia.


Posiadamy 25-letnie doświadczenie w montowaniu instalacji centralnego ogrzewania w budynkach jedno- i wielorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej (przychodnie zdrowia, szpitale, szkoły, przedszkola, kościoły, urzędy), pomieszczeniach biurowych i halach produkcyjnych.


Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem oferty na wykonanie instalacji centralnego ogrzewania, zapraszamy do kontaktu z biurem firmy: tel. 605 072 005 lub e-mail: termus@termus.pl.