Zakład usług ciepłowniczych

Klimatyzacja

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wykonawstwa instalacji klimatyzacyjnych, które kierujemy do właścicieli domów jednorodzinnych, instytucji użytku publicznego, firm usługowych i przedsiębiorstw produkcyjnych. 

Klimatyzacja ma za zadanie utrzymanie należytej czystości, temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniach zamkniętych. Ma to szczególne znaczenie latem w obiektach takich jak szpitale, przychodnie zdrowia, biura, sklepy, restauracje i hotele, gdzie bardzo ważne jest utrzymanie komfortowej temperatury.  

Klimatyzacja poprawia mikroklimat w klimatyzowanym pomieszczeniu, co ma wpływ na komfort pracy w pomieszczeniach biurowych i halach produkcyjnych.


klimatyzatory

Instalacja klimatyzacji z klimatyzatorami firmy GREE


W budynkach jednorodzinnych i innych obiektach, w których zamontowano pompę ciepła z wymiennikam gruntowymi  - szczególnie w naszym klimacie - wystarczająco skuteczne i bardzo tanie "oziębianie" można uzyskać dzięki technologii "natural cooling" (naturalne chłodzenie). W technologii tej do chłodzenia wykorzystuje się naturalnie niską nawet latem temperaturę gruntu. 


Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem oferty na wykonanie klimatyzacji, zapraszamy do kontaktu z biurem firmy: tel. 605 072 005 lub e-mail: termus@termus.pl.